Україна

м. Київ, ул. Шота Руставелі, 17

+38 066 228-04-39

Клініка тибетської медицини

Центр тибетської медицини в Україні розпочав свою роботу в серпні 2002 року. За цей час у нас вели прийом 7 лікарів Тибету, які представляють інститут медицини та…

Клініка Тибетської медицини Клініка Тибетської медицини Клініка Тибетської медицини Клініка Тибетської медицини

Центр тибетської медицини в Україні

ЦЕНТР Т?БЕТСЬКОЇ МЕД?Ц?Н? В УКРАЇНІ 

Історія тибетської медицини налічує понад 2 тисячоліття безперервного накопичення знань про основи формування нормальної життєдіяльності людини (здоров'я), механізми її порушення (захворювання), методи їх виявлення (діагностики), а також методи їх усунення (власне, лікування). Особисто мене, в першу чергу, захоплює традиція тибетської медицини. У сучасній медицині навіть в рамках однієї медичної спеціальності існує десяток шкіл і напрямків, кожна з яких агресивно відстоює свої уявлення про хворобу і, відповідно, пропонує свої протоколи лікування, часто в разючому протиріччі з протоколами інших шкіл. Причому не тільки в "глобальному масштабі", а й на "містечковому" рівні. Так, тільки в Києві є 3 школи інфекціоністів-гепатологів. Один з них (Науково-дослідний інститут епідеміології та інфекційних хвороб) для лікування важких форм вірусного гепатиту використовує високі дози гормонів і категорично заперечує проти детоксикації гемодезом, інший (Київський медичний університет) спирається на гемодез і войовничо виступає проти вживання гормонів, третій (Академія післядипломної освіти лікарів) намагається проскочити через "між краплинками" - "трохи гемодезу, трохи гормонів". Лікарі "чубляться, а у рабів тріщать чуби". Пацієнт хоче повернути собі здоров'я, а не бути кісткою розбрату в наукових (або псевдонаукових) суперечках. Більш того, кожна зі шкіл наводить яскраві приклади «дивовижного» (звичайно ж, завдяки «своїм» методам) одужання хворих. Таким чином, виходить, що якість життя у кожного пацієнта визначається не стільки використовуваними методами лікування, скільки бажанням вижити, часто незважаючи на зусиля лікарів. 

 Взагалі, у сучасній медицині погляди на застосування різних препаратів, навіть давно відоми, досить мінливіі. Так, всі 70-80-90 років я був свідком того, як кожні 5-7 років докорінно змінювалася думка про застосування серцевих глікозидів при гострій серцево-судинній недостатності: з «в першу чергу» на «ні в якому разі». А потім знову-це виключно необхідно. А через декілька років-ні-ні. І це не було наслідком появи будь-яких нових експериментальних даних, а просто результатом змін професійного Олімпу і бажання нового «громовержця» змінити щось «радикально», щоб підтвердити свою номенклатурну «вагу». 

Школи існують також і в тибетській медицині. Класична тибетська медицина (тибетці), аюрведа (індуїсти), непальський варіант і китайська народна медицина. Але відмінності між цими школами носять виключно територіально-національний характер. Всі вони сповідують абсолютно однакові уявлення про причини і механізми розвитку порушень здоров'я у людини, а також методи їх корекції. Їх трав'яні збори, що відрізняються назвою, мають дуже схожі склади. Серед східних лікарів немає розбіжностей щодо методів нормалізації здоров'я конкретного пацієнта, а всі їх сучасні дослідження спрямовані тільки на спроби вдосконалити існуючі методики (ідеального досягти не можна, його можна тільки шукати). Змінивши з якихось причин східного лікаря, ви не ризикуєте стати жертвою стрибка професійних амбіцій різних шкіл і напрямків, а отримаєте спадкоємність класичних традицій. 

Центр тибетської медицини в Україні розпочав свою роботу в серпні 2002 року. За цей час ми приймали 7 тибетських лікарів, які представляли Інститут тибетської медицини та астрології під патронатом Далай-лами 14 числа (м.Дхарамсала). Будучи співробітниками інституту, всі вони мали наукові ступені і звання. Стаж роботи за фахом не менше 20 років. Своїми знаннями і професійним досвідом скористалися понад 12 тисяч пацієнтів.  
Відвідування центру починається з запису на первинну діагностику за телефоном.(044)360-25-74 або 066-228-04-39. Первинна діагностика є обов'язковою стадією. Вони проводяться у вівторок, четвер і суботу, тільки вранці (в другій половині дня людина втомилася, достовірність результатів знижується). Попередня реєстрація - за 1 день до обраного вами. Узгоджується час прибуття. У день діагностики і напередодні життя пацієнта істотно не змінюється. Тільки потрібно виключити в день  діагностика і напередодні зі звичного раціону алкоголь, каву, темні сорти чаю, занадто жирне та важкі фізичні навантаження. Не обов'язково спеціально робити будь-які лабораторні та інструментальні дослідження, але вже наявні (якщо такі є) рекомендується брати, хоча б для того,, щоб визначити показники об'єктивізації процесу одужання. Тибетська медицина стверджує, що невиліковних захворювань немає, поки лікування не буде безрезультатним. Тобто тибетський лікар не лікує середньостатистичне захворювання протокольними призначеннями, а допомагає конкретному пацієнтові. Повернення здоров'я - це завжди симбіотичний результат дії східних методів лікування та залишкової реактивності пацієнта і його бажання одужати. Поняття «діагноз» для тибетського лікаря не існує. Існує конкретний пацієнт з індивідуально зміненими життєво-визначальними та життєрегулюючими енергіями. Саме первинна діагностика дозволяє визначити не тільки причинно-наслідкові механізми захворювання (вид і глибину порушених енергій), але і кінцевий результат - обов'язкове одужання (80-85%), поліпшення (10-15%), одужання сумнівно (3-5%). Кінцевий результат має багато спільного з реактивністю («чуйністю») до тибетських методів лікування. Пацієнти зі «східним корінням» апріорі отримують бажаний результат швидше. Але реагують всі, нехай і з різною швидкістю.  
Після первинної діагностики тибетський лікар доповідає пацієнтові про свої висновки, а також пропонує можливі методи лікування. Основною терапією є фітотерапія. Тибетські трави знаходяться в спеціальній формі-кульках. Вони витримують 4 основні критерії ефективності: щоб домогтися бажаного результату, кульки необхідно зробити з трав, вирощених в Тибеті, зібраних в Тибеті, приготованих в Тибеті, приготованих тибетськими руками.  
Перші 3 фактори пов'язані з унікальністю геомагнітного поля в Тибеті, а також особливими умовами навколишнього середовища. Четвертий фактор - з технологією приготування: кожен новий фітокомпонент додається в певний час доби, в певній послідовності по відношенню до попереднього; додавання кожного нового інгредієнта супроводжується декламацією спеціальної мантри (додаткової енергетичної підзарядки). Багато кульок містять більше 40 видів трав. Крім того, в їх склад часто входять органічні компоненти.  підкладки: дорогоцінні і напівдорогоціннікамені, благородні метали, перли і т.д. в мікродозах, на рівні гомеопатичних. Є російськомовні сайти, де можна дізнатися склад рекомендованих тибетських кульок, а також механізм їх дії. Крім того, часто рекомендуються допоміжні методи лікування (голковколювання,  секторальний тибетський мазевий масаж, мокца , «співаючі банки» та ін.). Не будучи самодостатніми, допоміжні методи забезпечують 2 позиції: 

-Більш швидке відчуття позитивного результату ( «процес пішов»). 

-Більш швидка реакція наших слов'янських (і не тільки) організмів на трави з Тибету, що означає скорочення загальної тривалості лікування приблизно на 1,5-2 місяці. 

Пацієнт має право вибрати обсяг допомоги. Тільки трави, тільки допоміжні способи лікування або повний обсяг. Різниця полягає виключно в довгостроковому характері результату: фітотерапія дає ефект не менше 4-5 (зазвичай більше) років, допоміжні методи - 6-8, рідко 10 місяців. Тривалість лікування має право становити від 2 тижнів. до 8 місяців, але, як правило, це 3-5 місяців. 

В процесі лікування 1 раз на місяць (при необхідності і частіше) проводиться контрольна діагностика, під час якої оцінюється результат, досягнутий за час, що минув з моменту оцінки попередньої діагностики, та продовжується або коригується лікування . 

Цінова політика 

Первинна діагностика - 1200 грн. 

Контрольна діагностика безкоштовна. 

Допоміжні методи лікування - 800 грн/сеанс. 

Набір фітопрепаратів - 3600 грн \ місяць. (при необхідності можна придбати щотижня, за декаду, на 1/2 міс.-відповідно - 900, 1200, 1800 грн.). 

Міцного здоров'я всім вам! 

Задать вопрос врачу