Україна

м. Київ, ул. Шота Руставелі, 17

+38 066 228-04-39

Клініка тибетської медицини

Клініка тибетської медицини - унікальний медичний заклад, в якому зберігається, розвивається і вдосконалюється досвід століть, приносячи користь і зцілення пацієнтам

Клініка Тибетської медицини Клініка Тибетської медицини Клініка Тибетської медицини Клініка Тибетської медицини

Щиро вітаю Вас, шановний відвідувач!


З 2002 року у Києві працює центр тибетської медицини, єдиний в Україні, де лікувальна діяльність проводиться виключно етнічними тібетськими лікарями. На протязі 20 років мені вдавалося запрошувати на роботу найбільш знаних і кваліфікованих тибетських лікарів інституту тібетської медицини і астрології під патронатом Далай-Лами 14-го-головного регулюючого закладу у системі тибетської медицини у світі.. За час існування Центру було повернуто чи, принаймі, значно покращено здоров'я більше, ніж 30 000 пацієнтів. Але трагедія, яка зараз відбувається з нашою країною, змусила тибетських лікарів з безпекових міркувань прийняти зважене рішення щодо виїзду з України. У поточний момент вони готові забезпечувати лише дистанційні консультації та призначення фітотерапії з наступним щомісячним контролем лікувального процесу. Технічно це виглядає таким чином: ви озвучуєте свої скарги онлайн, додаєте до них (якщо є можливість) результатами лабораторних та інструментальних методів дослідження. Я передаю отриману інформацію тібетським лікарям, вони аналізують її, при необхідності-запитують додаткову інформацію, після чого роблять висновки, формують свій діагноз і призначають лікування. Я забезпечую розсилку призначених фітопрепаратів (тільки по Україні). На протязі лікування ми контактуємо з вами онлайн, аналізуємо зміни вашого стану і, при необхідності, проводимо коригуючі заходи. У кінці кожного місяця лікування я доповідаю тібетським лікарям про виявлені зміни  стану пацієнта, після чого вони роблять призначення на наступний місяць. Консультаційні послуги під час війни БЕЗКОШТОВНІ. Вартість фітопрепаратів (від інституту тібетської медицини і астрології) на місяць із розрахунку $100 за поточним курсом.
Телефон для зв'язку 066 228 04 39, або будь-який месенджер (перевага-Вайбер).
Щиро бажаю всім вам мирного неба та відмінного здоров'я (з останнім тибетські лікарі можуть дуже суттєво допомогти, навіть дистанційно).

З повагою,
                             Юрій Мазепа

Згорнути

Послуги клініки медицини Тибету

Лікування захворювань

З 27 ЛИПНЯ 2004 РОКУ В К�?ЄВІ ПОЧАЛ�? ПР�?ЙМАТ�? ПАЦІЄНТІВ ПРОФЕСОР�? ІНСТ�?ТУТУ Т�?БЕТСЬКОЇ МЕД�?Ц�?Н�? ДОКТОР СОНАМА ДОРДЖІ та ДОКТОР ДОЛКАР ЛОБСАНГ. ТУТ, В УКРАЇНІ, ВОН�? ПРОВОДЯТЬ ДІАГНОСТ�?КУ, В�?ЗНАЧАЮЧ�? ПР�?Ч�?НУ ЗАХВОРЮВАННЯ І ПР�?ЗНАЧАЮТЬ ІНД�?ВІДУАЛЬНЕ ЛІКУВАННЯ СПЕЦІАЛЬН�?М�? ПРЕПАРАТАМ�?.

Дерматологічні захворювання

Дерматологічні захворювання

 Докладніше

Методи лікування

МЕТОД�? ГАРМОНІЗАЦІЇ ЗАСТОСОВУЮТЬСЯ В Т�?БЕТСЬКІЙ МЕД�?Ц�?НІ: В ОБОВ'ЯЗКОВОМУ ПОРЯДКУ - НАТУРОПАТІЯ, ЩОДНЯ 3 РАЗ�? НА ДЕНЬ ПР�?ЙОМ Т�?БЕТСЬК�?Х ПРЕПАРАТІВ. ЗАБЕЗПЕЧУЄ ДОВГОСТРОКОВІ РЕЗУЛЬТАТ�? ГАРМОНІЗАЦІЇ. ДОПОМІЖНІ МЕТОД�? ЗАБЕЗПЕЧУЮТЬ В ОСНОВНОМУ БІЛЬШ ШВ�?ДКУ І ГЛ�?БОКУ РЕАКЦІЮ ОРГАНІЗМУ НА НАТУРОПАТ�?ЧНІ ЗАСОБ�?.

Клініка медицини Тибету – відгуки

Тетяна
Я звертаюся до медицини Тибету вже багато років. У мене складний випадок – видалена щитовидна залоза і на цьому фоні періодично виникають різні проблеми, з якими традиційна медицина, на жаль, не справляється. Лікарі часом мені навіть не можуть дати рекомендації, просто кажуть, що треба спостерігати… Тибетська медицина мені допомагає і це дає мені впевненість, що з моїми проблемами можна впоратися. Я зверталася до клініки Тибету в різних країнах. До Київської клініки звертаюся вже понад 2 роки і дуже задоволена результатами.

05.03.2016

Олена
Я зверталася до центру років 10 тому. Я жила тоді у Києві. У мене було діагностовано досить рідкісне захворювання – харчова нестерпність. Я практично не могла їсти. Майже всі продукти викликали у мене проблеми шкіри. У зв'язку з цим у мене була дуже низька вага. Лікувалася 6 місяців. Приймала фітопрепарати. Також доктор Сонам робив мені мазевий масаж та моксотерапію. З того часу минуло вже багато років. Зараз я їм усе. Завжди згадую доктора Сонама з вдячністю. Лікарю! Велике Вам спасибі та низький уклін за допомогу людям.

15.10.2015

Юлія
Спасибі за допомогу. Ситуація, коли сподівалася лише на диво – диво сталося. Дякую.

11.09.2011

Поставити запитання лікарю