Україна

м. Київ, ул. Шота Руставелі, 17

+38 044 360-25-74

+38 066 228-04-39

Клініка тибетської медицини

Радикулит - пошкодження нерва (корінця), що виходить зі спинного мозку, що виникає при здавлюванні корінця зміненим хребтом, запаленням та набряком

Клініка Тибетської медицини Клініка Тибетської медицини Клініка Тибетської медицини Клініка Тибетської медицини

Радикулит

Радикулит

Радикулит-це пошкодження нерва (кореня), що виходить зі спинного мозку, яке виникає при здавлені кореня зміненим хребтом, запалення і набряку. Серед можливих видів болю і відчуттів - стріляючий біль, печіння, поколювання, «мурашки по шкірі» і оніміння одночасно. Кількісні та якісні показники болю можуть бути найрізноманітнішими, а періоди певних видів болю можуть замінюватися менш болючими або взагалі безболісними місяцями. Біль від радикуліту може бути настільки сильним, що пацієнт не може заснути або виконувати необхідні дії, такі як сидіння, стояння, ходьба, нахил або поворот. 

Кожен восьмий житель Землі старше сорока років страждає від радикуліту. Але, на жаль, за останні кілька десятиліть це захворювання стало набагато молодше. Сьогодні на радикуліт скаржаться не тільки люди похилого віку, а й досить молоді люди. Особливо багато серед них професійних спортсменів і осіб, зайнятих розумовою працею, наприклад, тих, хто весь день сидить за комп'ютером. 

 

Задать вопрос врачу