Україна

м. Київ, ул. Шота Руставелі, 17

+38 044 360-25-74

+38 066 228-04-39

Клініка тибетської медицини

Клиника тибетской медицины - уникальное медицинское учреждение, в котором сохраняются, развиваются и совершенствуются, принося пациентам пользу и исцеление

Клініка Тибетської медицини Клініка Тибетської медицини Клініка Тибетської медицини Клініка Тибетської медицини

Відгуки про нас

Лена
Ми з чоловіком одружилися в коледжі. А потім звичайна історія: диплом, робота, кар'єра, квартира, власний (і успішний) бізнес, автомобіль, світ побачити, другий автомобіль ... А роки... У 37 років нарешті підійшли до останнього атрибуту успіху - дітям. Два роки- і ніяк. Всі аналізи, як у мене, так і у мого чоловіка, показали, що ми просто повинні стати батьками-героями. Але на практиці-ніяк. Андрологи з гінекологами все частіше почали згадувати про карму. І саме це східне слово “карма”-змусило мене задуматися,а чи варто спробувати східну медицину. Шукали просто: набирали в пошуковій системі "Тибетська медицина в Україні". Виявилося, що вибір був зовсім невеликий. Але цікавим був тільки один сайт - тибетська медицина руками справжніх тибетців. Зателефонували, домовлялися про зустріч з лікарем. Тибетський доктор Долкар сказала, що, дійсно, істотних проблем немає, це простий дисбаланс енергій, і вона просто впевнена в результаті. Життя якось стало яскравішим. А потім традиційний набір для тибетської медицини (якщо вірити Гуглу): голковколювання, масаж, фітотерапія, голкоприжигання... Але... До кінця третього місяця лікування я молодший сержант: у мене 2 смужки. Перший триместр вагітності протікав з токсикозом, з яким мені також допомогли успішно впоратися в центрі тибетської медицини. А син народився герой - 4800 грамів, 9 балів за шкалою Апгар. Дякую, докторе Долкаре!

04.08.2017

Микола (Херсон)
У віці 41 року у мене діагностували аденому простати. Безсонні ночі (вночі поклики на сечовиділення кожні 30-40 хв.) Внаслідок безсоння-хронічна втома, проблеми на роботі. + виснажливі болі в промежині, особливо в холодну пору року. А на любовному фронті, як у фельдмаршала Паулюса під Сталінградом: апломб незмірний, а на фронті - пшик. Я страждав, лікувався, але більше страждав. Вічно безсонний, дратівливий, в кожній новій для себе кімнаті, в першу чергу, цікавився розташуванням туалету. Щоб, в разі чого, встигнути добігти. Аденома росла, урологи все частіше стали говорити про ризик малігнізації, тобто переходу в рак.. Альтернатива одна-операція. Але в 44 роки... Зателефонувавши в центр тибетської медицини, я почула обнадійливу звістку - шанс є, причому чималий. Хоча я ще той скептик у житті... І особливо: чому європейська медицина виносить вирок, а тибетська мало не обіцяє одужання? Та виходу не було. Мій скептицизм підживлювався результатами першого місяця лікування—на нулі. Однак до кінця другого місяця лікування я стала вставати вночі всього 2-3 рази, біль зберігалася. До кінця третього біль зменшився, майже переставати вставати вночі. До кінця 4-го болі з'являлися тільки при переохолодженні (їх доводилося уникати), вночі, як і всі нормальні люди, я спав. Після закінчення лікування (7 місяців) зробили контрольне УЗД : без слідів аденоми. А з точки зору сексу... Звичайно, активних наступальних дій я не веду, але завжди гідно зустрічаю ворога і впевнено тримаю оборону.

25.04.2017

Євген
За 14 років я тричі лікувався в центрі тибетської медицини. У 2003 році - важкий астено-депресивний стан, суїцидальні тенденції - після важкого і несподіваного розлучення (34 роки шлюбу, 3 дитини). У 2008 році почалася миготлива аритмія, яка практично відразу перейшла в постійну форму. У 2015 році у нього діагностували НВК (виразковий коліт). Результати: 1.Втручання тибетського лікаря завжди носило цілющий характер - хвороба проходить повністю, з'являється відчуття повного здоров'я. 2.Задоволений тривалістю результату: скарги йдуть і не повертаються (принаймні у мене). Мені зараз 69 років. Якщо Бог дасть мені довге життя, то будуть випробування і нові хвороби. Але боротися з ними я буду тільки в центрі тибетської медицини. Міцного здоров'я всім.

12.03.2017

Володимир (Київ)
Рік тому у мене діагностували артроз правого стегнового суставу (коксартроз) 3-4 ступеня. Лікарі пов'язували це з моїм активним спортивним минулим (майстер спорту міжнародного класу, член українських збірних з баскетболу). 4 ступінь при коксартрозі - максимальна. Зрозуміло, що кожен день - найсильніші знеболюючі, буквально жмені. Проте навіть прибирання будинку було для мене нестерпно болючою проблемою. Мій ортопед категорично наполягав на терміновому ендопротезуванні. В іншому випадку - інвалідність. Я звернулася в центр тибетської медицини, випадково знайшла сайт в інтернеті, вирішила, що це ознака Космосу. Через 6 місяців. зробили контрольне УЗД хворого суглоба. Здивуванню ортопеда не було меж: будова кістки голівки стегнової кістки, симетрія суглобової щілини, нове окістя-2 мм (вікова норма, мені 54 роки) були повністю відновлені.

17.12.2016

Ігор
Я вже третій рік лікуюся в центрі тибетської медицини. Діагноз: посттравматичний діенцефальний синдром. Хронічний обструктивний бронхіт, дихальна недостатність 2-го ступеня. Перше поліпшення (до кінця 2-го місяця лікування) торкнулося дихальної системи: спочатку пропав кашель, а потім задишка. Тепер я можу піднятися на 4-й поверх без зупинки і задишки. Діенцефальні прояви пройшли повністю тільки до кінця 5-го місяця лікування. Я продовжую дружбу з центром. Періодично з'являюся на контрольні обстеження. Але зараз причиною звернення в центр є вже не рівень здоров'я, а скоріше страх перед поверненням колишніх болячок. І хоча лікарі кажуть, що в найближчі роки це мені не погрожуватиме, я все одно щороку проходжу 2-місячні курси гармонізації, про всяк випадок.

11.10.2016

Єгор
Грижі поперекового відділу хребта 3 і 5 мм. Кілька років лікував мануальний терапевт. Його вистачало спочатку на 2-3-4 місяці, але поступово періоди поліпшення скорочувалися, причому помітно. Терпіння закінчилося, коли «вистрілило» прямо в кабінеті остеопата. Центр тибетської медицини був знайдений в інтернеті. Лікування зайняло 4 місяці. До кінця третього місяця мені зробили комп'ютерну томографію поперекового відділу хребта. Висновок: патології не виявлено. Відтоді минуло 2 роки. Я відчуваю себе майже здоровою людиною з помірними обмеженнями на важкі фізичні навантаження.

28.09.2016

Ольга (Київ)
Я лікар, доктор медичних наук. Більше 30 років страждаю від ревматоїдного артриту. За цей час що я тільки не пробувала, але результат той же-ніякого. 10 років тому пройшла 6-місячний курс лікування в Німеччині (згідно з 7-м протоколом). І знову в нуль. 8 років тому я почала лікування в центрі тибетської медицини, яке продовжую (з перервами) і до наших днів. Тибетські лікарі повністю мене не вилікували, але вже кілька років я не приймаю ні гормони, ні цитостатики - нарешті, у мене вільно зітхнула печінка. Відновилася рухливість в суглобах кисті, пройшов біль. Правда, іноді біль повертається, а потім на короткий час (1-2-3 тижні в 1-2 роки) мені знову доводиться повертатися до гормонів, але, тим не менш, я вважаю, що жоден з методів, які я спробувала, не дав мені такого ефекту, як тибетська медицина. Більш того, я оцінюю свою нинішню якість життя як дуже задовільну, про цей рівень 10 років тому навіть мріяти не могла.

09.09.2016

Ніна (Кременчук)
Вперше я звернулася в центр тибетської медицини 12 років тому, коли раптово помер мій чоловік, з яким я прожила 32 роки. Травма дика, я не хотіла жити, тому зробила суїцидальну спробу, на щастя, невдалу. І в результаті вийшов психіатричний заклад, незмірна кількість психіатричної гидоти, яка швидко перетворила мене на рослину: їжа і сон-всі життєві цілі. Мене привела в центр тибетської медицини, а точніше затягла, подруга, - вона просто проходила там лікування. Лікування тривало -5 місяців. і не завжди гладко, а закінчилось народженням нової людини-життєрадісної, веселої, компанійської. Через 2 роки я знову вийшла заміж. Ми прожили в ідеальній гармонії 9 років. Проте доля--лиходійка: я знову овдовіла. Цього разу я зразу звернулася в центр. Лікування зайняло 1 місяць. Життя триває! І воно прекрасне!

19.07.2016

Сергій
Мені 56 років. Довгий час і не з кута вуха чув про чоловічий клімакс. Тому до 50 років я теоретично був готовий до такого стану як до неминучого. Зустрів відносно спокійно, просто душевно незадоволений, відчуттям скінченності всього. Вирішив скористатися замісною терапією (тестотерон в\м та інші “причепи”). Це не дуже добре, але є відчуття хоч якоїсь маскулінності, нехай і нестабільної. Я звернувся в центр тибетської медицини, тому що дійсно вірю в можливості тибетської медицини. Але я навіть не очікував такого результату. Через 2 місяці я зробив черговий аналіз, а також знайшов свій аналіз 15-річної давнини. І виявилося, що зараз мій рівень тестотерону-власного!-вище, ніж у 40 років.Але головне, щоб життя відновило фарби, і я знову почав посміхатися. Продовжую лікування (мені сказали, що мені потрібно 6 місяців). Я з оптимізмом дивлюся в майбутнє.

24.03.2019

Сашко
У віці 28 років я переніс гнійний простатит. І хоч шлюбі прожили 12 років, але про дітей почали думати тільки 7 років тому. Після невдалих спроби завагітніти, я зробив спермограму. Діагноз - аспермія (повна відсутність сперматозоїдів). У клініці Медіком мені зробили пункцію передміхурової залози і сказали, що в пунктаті немає навіть натяку на попередників сперматозоїдів, а тому надії на їх появу в спермі не було. Тому потрібно готуватися до донорського ЕКЗ. Під час роботи в Парижі мене оглянули тамтешні лікарі, в також зробили нову пунцію простати. Результати аналізу та вердикт французьких лікарів не відрізнялися від їхніх українських колег. Мама наполягла на зверненні в центр тибетської медицини - там вона лікувала міому близько 10 років тому. Після первинного діагнозу доктор СонамДорджі сказав, що порушення дійсно дуже серйозні, але можна спробувати, не гарантуючи кінцевого результату. Тестове лікування планувалося на 3 місяці. Перший контрольний аналіз я зробив до кінця 1-го місяця лікування-просто не витримав. Цифри шокували 4 мільйони сперматозоїдів, і 80% з них активні. За роз'ясненнями я звернувся до професора-андролога, який спостерігав за мною. Побачивши результати, він відразу заявив, що це поширена лабораторна помилка, і щоб це довести, готовий зробити ще один прокол передміхурової залози. Але, вже маючи певний досвід, я запропонував як альтернативу перездати спермограму в їхній лабораторії. Коли лікар побачив в новому тесті цифру в 6,4 мільйона сперматозоїдів, він кинув мені в обличчя всі мої попередні дослідження і сказав, що не розуміє, що відбувається, а тому не може бути моїм лікарем. Зараз нашому синові 2 роки.

15.06.2016

Валерія (Київ)
4,5 років тому у мене діагностували ревматоїдний артрит. І попередили мене, що в моєму віці (мені на той момент було 22 роки) ця хвороба має бурхливу течію, а тому стрімко прогресуючий, важкий перебіг. Два з половиною роки дороги в пекло. Я втратила високооплачувану роботу (айтішник, багато роботи на клавіатурі, з постійно запаленими суглобами це нереально), незмірна кількість ліків, здавалося, тільки погіршили стан. Після 3 років лікування закономірно постало питання про призначення гормонів. І тільки думка про материнство змусила мене шукати альтернативні варіанти. Я пішла в Центр тибетської медицини. До кінця першого місяця лікування я змогла трохи користуватися клавіатурою. Загальна тривалість лікування склала 7 місяців (сьома - про всяк випадок, як сказав лікар, адже вже в кінці 3-го місяця я стала ловити себе на думці, що про болі в суглобах стала забувати). Не менш радує і той факт, що рухи в суглобах руки були повністю відновлені. Лікування закінчилося 1 рік тому. Весь цей час я відчуваю себе здоровою людиною.

02.04.2016

Тетяна (Київ)
Я вже багато років звертаюся до тибетської медицини. У мене складний випадок - видалили щитовидну залозу і на тлі цього періодично виникають різні проблеми, з якими сучасна медицина, на жаль, не справляється. Лікарі іноді навіть не можуть дати мені рекомендації, вони просто кажуть, що потрібно дотримуватися власної інтуіції та підбирати харчування та ліки за її підказками ... Тибетська медицина мені допомагає, і це дає мені впевненість у тому, що з моїми проблемами можна впоратися. Я їздила в тибетські клініки в різних країнах. В київську клініку я звертаюся вже більше 2 років і дуже задоволена результатами.

05.03.2016

Катерина (Київ)
Якщо ви не можете вирішити проблеми зі своїм здоров'ям - сюди обов'язково варто звернутися! Після хірургічного гінекологічного втручання в 2009 році у мене з'явився неконтрольований асиметричний набряк обличчя (1 раз на місяць - в основному очі, губи). Мене оглянули різні фахівці (алерголог, гінеколог, гастроентеролог, дерматолог, ендокринолог, невропатолог, інфекціоніст, ЛОР...... і т.д.) - Всі, хто тільки міг, але всі- безрезультатно. Я здала безліч аналізів, витратила багато грошей ... Мені поставили діагноз "Рецидивуючий набряк Квінке невизначеної етіології" - і все. Ніхто не знав, як і як його вилікувати - адже в підсумку ніхто навіть не хотів братися за лікування, всі говорили: «Це не для нас, звертайтеся до інших фахівців». Алерголог Київського діагностичного центру підтвердив діагноз і сказав, що все це - псевдоалергія, рекомендуючи виключити з раціону ряд продуктів - більше нічого не виявлено. З листопада 2014 року спостерігається погіршення стану - 3-4 набряки в тиждень. Мені навіть довелося кинути роботу, тому що через набряки лікарняний ніхто не дає, а працювати в такому стані неможливо. За порадою друзів, в липні 2015 року звернулася в Центр тибетської медицини в Києві, лікувалася доктором ДолкарЛобсанг (4 місяці: фітопрепарати, голковколювання). Останній набряк у мене був на 2-му місяці лікування - після цього набряків до цього дня (27.01.2016) не буде і, сподіваюся, і в майбутньому не буде.Тьфу-тьфу. Зараз я навіть працюю, особливих обмежень в раціоні немає. Велике спасибі фахівцям клініки! Ви мені дуже допомогли!!!

27.01.2016

Дмитро (Київ)
Я пішла в центр з такою проблемою: досить важка форма постхоліцистоектомічного синдрому. Проблема виникла через 5 років після видалення жовчного міхура. Лікувався в різних клініках, в тому числі і в МЕДІКОМЕ. В основному, всі призначали одне і те ж лікування, яке призначається для даного діагнозу, тобто по протоколу. Але, на жаль, це не допомагало. Майже 6 місяців стан був таким, що навіть сидіти було важко. Тиск підскочив до 170/115. Досить багато грошей було витрачено на народну медицину. Не особливо вірячи в диво, я звернувся до цього центру. Після встановлення діагнозу доктор Сонам сказав, що питання вирішуване і досить швидко. Основне лікування - трави. Якщо почати лікування: трави і + голковколювання, то ефект відчує через 2 тижні, якщо без голковколювання - через місяць, приблизно. Я вибрав перший варіант. Через 12 днів почалося поліпшення. Не сильно, але стало краще. Через місяць після початку лікування він вже зміг подорожувати поїздом в межах України. Через 4 місяці я відчував себе нормально. При цьому була виправлена нервова система - сон став глибоким. Бувають поломки, але сам організм відновлює роботу через 2-3 дня. Дякую. І, головне, тут відразу чітко кажуть: звертатися до них варто чи ні, допоможуть чи ні, можливий термін лікування.

27.01.2014

Тетяна
Для тих, хто в розпачі!.. Примітка!!!

18.09.2013

Юлія
Дякую за допомогу. Ситуація, коли я сподівалася тільки на диво - сталося диво. Дякую.

11.09.2011

Саша
Відмінна клініка! Відмінні лікарі!

10.10.2009

Залишити відгук