Україна

м. Київ, ул. Шота Руставелі, 17

+38 044 360-25-74

+38 066 228-04-39

Клініка тибетської медицини

У медицині Тибету не існує спеціалізації - кожен лікар лікує весь організм, а не якийсь один орган. Це називається гармонізацією організму

Клініка Тибетської медицини Клініка Тибетської медицини Клініка Тибетської медицини Клініка Тибетської медицини

КЛІНІКА ТИБЕТСЬКОЇ МЕДИЦИНИ

ТИБЕТСЬКА МЕДИЧНА КЛІНІКА 

З двадцять сьомого липня 2004 року в Києві почали прийом пацієнтів професори Інституту тибетської медицини СонамаДорджі та ДолкарЛобсанг. Тут, в Україні, вони проводять діагностику, визначають причину захворювання і призначають індивідуальне лікування спеціальними препаратами. Ці препарати є сумішшю тибетських трав, мікроелементів і (в мікродозах) благородних металів, поєднуючи таким чином переваги фітотерапії і гомеопатії. Лікування триває від одного до півроку і складається з місячних курсів голковколювання, голковколювання, тибетського лікувального масажу і біокорекції. Після закінчення місячного курсу проводиться контрольна діагностика, яка визначає ефективність попереднього лікування і при необхідності корекції застосовуваних методів. 

Доктор Дорджі є одним з чотирьох лікарів, які стежать за здоров'ям Його Святості Далай-лами. Протягом двадцяти років медичної діяльності він працював в Австралії, Австрії та Франції, незмінно повертаючись з відмінними відгуками роботодавців і захоплюючи пацієнтів. Під час поїздки в Україну він отримав особисте благословення Святості Далай-лами 14. 

Доктор ДолкарЛобсанг є першою і поки единою лікарем жіночої статі, яка очолювала найбільший у світі центр тибетської медицини (Нью-Делі) 

У тибетській медицині немає спеціалізації – амчі лікує ВЕСЬ організм, а не якийсь один орган. Це називається гармонізацією організму. Тому результатом лікування є не тільки усунення основного захворювання, але і сутєве поліпшення супутніх. 

Юрій Олександрович Мазепа – лікар з тридцятирічним стажем, більшість з яких працювала завідувачем реанімаційних відділень великих лікарень Києва, у тому числі 10 років у жовтневій лікарні. Тому весь цей час він був упевнений, що бачив все в медицині, все знає і все вміє. Однак, почавши співпрацю з тибетськими лікарями, Юрій Олександрович щодня став відчувати здивування як першокурсник: виявляється, багато хрестоматійні невиліковні хвороби можна не тільки повернути назад, але і перемогти. 

Якщо ви даремно відвідали десяток лікарів-спеціалістів, безрезультатно провели час у півдюжини лікарень і вже втратили надію на одужання - приїжджайте, і ми вам обов'язково допоможемо! 

Поставити запитання лікарю