Україна

м. Київ, ул. Шота Руставелі, 17

+38 044 360-25-74

+38 066 228-04-39

Клініка тибетської медицини

Невралгії - це захворювання периферичних нервів, що супроводжуються нападами сильного болю і найпоширеніша з них - це невралгія трійчастого нерва

Клініка Тибетської медицини Клініка Тибетської медицини Клініка Тибетської медицини Клініка Тибетської медицини

Невралгії

Що таке невралгії?

невралгии

Невралгія - захворювання периферичних нервів, що супроводжується нападами сильного болю. Залежно від того, в якій частині нервової системи виникає біль, виділяють різні види невралгії. Найпоширенішим з них є невралгія трійчастого нерва. 

Що викликає невралгію? 

Появі невралгії сприяють травми, перенесені інфекції і важкі форми простудних захворювань, а також переохолодження. Невралгія трійчастого нерва може бути наслідком травми обличчя, запалення пазух носа, хворих зубів (пульпіт), навіть неправильного прикусу. 

Що відбувається? 

Невралгія трійчастого нерва супроводжується нападами нестерпного болю в області обличчя, що триває від декількох секунд до декількох хвилин. Хворобливий напад невралгії виникає раптово і так само раптово зникає. Під час нападу хворий завмирає в незвичайному положенні, затримує дихання, боїться рухатися. Біль при невралгії дуже сильна, пекуча, сльозотеча, ріжуча. Зазвичай між нападами проходить кілька тижнів, але у важких випадках біль виникає частіше, а іноді больові напади можуть слідувати один за одним з інтервалом в кілька хвилин. Після больового нападу у хворого червоніє обличчя, можливе сльозотеча і підвищене слиновиділення, спазм мімічних і жувальних м'язів. 

Задать вопрос врачу