Україна

м. Київ, ул. Шота Руставелі, 17

+38 044 360-25-74

+38 066 228-04-39

Клініка тибетської медицини

У медицині Тибету діагностика здійснюється органами почуттів лікаря в силу його кармічного зв'язку з пацієнтом. Це накладає деякі зобов'язання як на пацієнта, так…

Клініка Тибетської медицини Клініка Тибетської медицини Клініка Тибетської медицини Клініка Тибетської медицини

Важливо! Для тих, хто збирається на прийом до лікаря Тибету

прием к тибетскому доктору

Відповідно до принципів медицини Тибету, кожен пацієнт повинен певним чином підготуватися перед візитом до лікаря.

Ця підготовка вкрай важлива для більш точної постановки діагнозу та для успішнішого лікування методами та засобами медицини Тибету. Західна медицина спирається на інструментальні методи обстеження і від пацієнта зазвичай не потрібно такої ретельної підготовки.

У медицині Тибету діагностика здійснюється органами почуттів лікаря в силу його кармічного зв'язку з пацієнтом. Це накладає деякі зобов'язання як на пацієнта, так і на лікаря.

Зазвичай консультація у лікаря Тибету займає 20-30 хв., І дуже важливо використовувати цей дорогоцінний час з максимальною користю.

Рекомендації загального характеру
Не порівнюйте медицину Тибету із західною. Це абсолютно різні системи, які мають розглядатися лише у відповідних культурно-історичних контекстах.
Прочитайте книги або матеріали про медицину Тибету для того, щоб мати хоча б загальне уявлення про цю систему. Принаймні постарайтеся зрозуміти зміст таких термінів, як «жар і холод», «вітер», «жовч» та «слиз».
Не сприймайте лікаря Тибету як якогось магічного чудотворця і не чекайте, що всі ваші проблеми будуть негайно усунуті. Лікуйтеся ви, а лікар лише допомагає стати здоровим.
Підготовка за день до прийому
Дотримуйтесь помірності у всьому, що стосується харчування, поведінки та способу життя. Це необхідно для того, щоб внутрішні елементи тіла, а також вітер, жовч та слиз, перебували у збалансованому стані та не впливали на точність діагностики.
Не вживайте вітаміни, не вживайте в їжу буряки, моркву, фрукти та інші продукти, що фарбують, які здатні впливати на колір сечі.
Не вживайте у великій кількості м'ясо, олію, не пийте алкоголь, міцний чай та каву, не їжте «нечисту їжу» (цибуля, часник, черемша); не займайтеся сексом; утримайтеся від занять спортом та іншими видами діяльності, пов'язані зі значними фізичними чи розумовими навантаженнями. Не слід забагато розмовляти, сперечатися чи сваритися. Постарайтеся добре виспатися.
Підготовка у день прийому
Не приймайте вранці гарячий душ або ванну, а також контрастний душ. Не очищайте свою мову. Жінкам не фарбувати губи та нігті.
Після сну помочите в чисту скляну банку (приблизно 100-200 мл) своєю ранковою сечею. Не наповнюйте посудину відразу, важливо, щоб у ній опинилася ваша середня та залишкова частина сечі.
Намагайтеся внутрішньо сформулювати свої проблеми в стислій формі і сконцентруватися на майбутньому прийомі.
Приходьте приймати точно в призначений час. Намагайтеся не посилатися на автомобільні пробки на дорогах і користуйтеся послугами метро.
Зазвичай лікарі Тибету цікавляться лише симптомами захворювання і не просять будь-яких документарних підтверджень у вигляді довідок і т.п., складених західними медиками, проте, про всяк випадок, ви можете взяти з собою такі діагностичні матеріали.
Обов'язково повідомте лікарю Тибету про ті ліки, які ви регулярно приймаєте.

 

Задать вопрос врачу