Україна

м. Київ, ул. Шота Руставелі, 17

+38 044 360-25-74

+38 066 228-04-39

Клініка тибетської медицини

Відвідування клініки тибетської медицини починається з первинної діагностики. Це займає від 40 до 60 хвилин, протягом яких амчі збирає інформацію про стан здоров'я…

Клініка Тибетської медицини Клініка Тибетської медицини Клініка Тибетської медицини Клініка Тибетської медицини

Методи роботи клініки тибетської медицини

МЕТОДИ РОБОТИ КЛІНІКИ ТИБЕТСЬКОЇ МЕДИЦИНИ 

Відвідування клініки тибетської медицини починається з первинної діагностики. Це займає від 40 до 60 хвилин, протягом яких амчі збирає інформацію про стан здоров'я людини. Основними джерелами для отримання інформації для амчі є: 

Діагностика пульсу. Амчі виділяють близько 1200 видів пульсу. 

Діагностика по ло-пунктах - спеціальні шкірні зони-представництва різних органів і систем. За локалізацією відповіді і за її природою можна сказати, який орган і в якій мірі вражений і який характер цього ураження. 

Біоенергетичний рівень. За допомогою цього методу амчі отримує до 15% інформації. 

Діагностика по сечі. У свіжонабрану порцію сечі додають шматочки льоду або, навпаки, нагрівають. Інформацію несуть: природа (колір, запах, смак), швидкість, вид, інтенсивність, щільність, кількість та характер опадів. 

Після отримання та аналізу інформації амчі виносить свій вердикт, який включає в себе: 

Причинно-наслідкові механізми порушення стану здоров'я пацієнта. 

Глибина і характер виявлених порушень. 

Можливість (неможливість) їх виправлення. 

Орієнтовна тривалість гармонізації. 

Рекомендовані методи корекції. 

Призначаються засоби від натуропатії (протягом 1 місяця), як правило, прийом 3 рази на день, які пацієнт робить амбулаторно (самостійно, в домашніх умовах). При необхідності рекомендуються допоміжні методи. 

Щомісяця (при необхідності частіше) для оцінки якості гармонізації проводиться безкоштовна контрольна діагностика, за результатами якої проводиться корекція (або продовжується) гармонізації. 

Тривалість гармонізації - від 2 (травна система-енергія "пекен") до 6 місяців (нервова система-енергія "лунг"). 

Перелік захворювань, при яких можлива успішна гармонізація, може бути лише дуже умовним, оскільки уявлення східної та європейської медицини про виникнення, розвиток і методи корекції патології не тільки не збігаються, але найчастіше, носять яскраво виражений антагоністичний характер ( «з хворого місця» замість «від хворої людини»). Тому розраховувати на допомогу амчі може будь-яка людина, навіть при «невиліковному» захворюванні, а виліковність його специфічної патології визначається після первинного діагнозу. 

Нижче наведено скорочений список захворювань, при яких стабільні позитивні результати були отримані за 20 років існування клініки тибетської медицини: 

Опорно-руховий апарат - артрити, артрози, бурсити, міжхребцеві грижі і випинання, остеохондроз, хвороба Бехтерева. 

Органи дихання - бронхіальна астма, хронічний бронхіт (в тому числі бронхоектатична хвороба). 

Урологічні захворювання - порушення потенції різного генезу, аденома простати, сечокам'яна хвороба, пієлонефрит, гломерулонефрит та ін. 

Порушення репродуктивної функції, тобто різні форми безпліддя. За 20 років існування клініки тибетської медицини до цієї проблеми звернулися 167 осіб. У всіх випадках був отриманий бажаний результат (зачаття-виношування-пологи вчасно). Причому якість плода було не нижче 7 балів за шкалою Апгара. 

Шлунково-кишковий тракт - виразковий коліт, виразкова хвороба різної локалізації, езофагіт, гастродуоденіт, холецистит, панкреатит, гепатит на запущених стадіях (фіброз-цироз), виразкова хвороба різної локалізації. 

Хронічна ниркова недостатність (аж до стадії «діалізу»). 

Алергічні захворювання. 

Дерматологія - атопічний дерматит, псоріаз. 

Системна патологія - 

нервової системи - розсіяний склероз, бічний аміотрофічний склероз, енцефаломієлополірадіорадикулоневрит та ін. 

кардіологія - ревматизм, ревматоїдний поліартрит, системний червоний вовчак, дерматоміозит, склеродермія. 

Нервова система - енурез, ДЦП, синдром хронічної втоми, безсоння, залишкові явища гострих порушень мозкового кровообігу, прикордонні стани, неврози, вегето-судинна дистонія, мігрень. 

Ендокринні захворювання. 

Захворювання серцево-судинної системи - гіпертонія, стенокардія, постінфарктний кардіосклероз, нападоподібні форми аритмій. 

Різні форми облисіння 

 

Задать вопрос врачу