Україна

м. Київ, ул. Шота Руставелі, 17

+38 066 228-04-39

Клініка тибетської медицини

У клініці «Тибетська медицина» застосовується два основні методи моксотерапії: безконтактний та основний метод моксотерапії – контактний

Клініка Тибетської медицини Клініка Тибетської медицини Клініка Тибетської медицини Клініка Тибетської медицини

Моксотерапія

Мокстерапія є впливом теплом на біологічно активні точки тіла.

У клініці «Тибетська медицина» застосовується два основні методи моксотерапії.

Мокстерапия

При першому, безконтактному методі моксотерапія, джерелом тепла служить кінчик полинної сигари (мокси), що тліє. Для цього сигара підноситься до точки впливу на відстань 1-2 см. Звичайна тривалість процедури 1-5 хвилин, в окремих випадках 10-20 хвилин. Кінчик сигари може підноситися і віддалятися від точки («клюючий» метод), описувати невеликі кола або поздовжні лінії (« метод, що прасує »). Пацієнт при цьому відчуває приємне глибоке тепло, іноді легке поколювання.

Другий основний метод моксотерапії – контактний, при якому джерелом тепла служить конус з полину, що тліє, відокремлений від тіла особливою платівкою.

Вибір точок, характеру і тривалості на них – складна практика, заснована на давній науці лікування Тибету.

Переваги методу моксотерапії в клініці «Тибетська медицина»:

  1. Моксотерапія в клініці «Тибетська медицина» застосовується разом із фітотерапією. Відкриваючи спеціальні канали тіла, процедура дозволяє лікарським компонентам фітопрепаратів поширюватися в організмі і проникати в необхідні області. Тим самим моксотерапія значно збільшує ефективність фітопрепаратів. З іншого боку, фітопрепарати значно підвищують терапевтичний ефект процедури.
  2. Моксотерапія в клініці «Тибетська медицина» є частиною комплексного лікувального впливу і застосовується спільно з акупунктурою, точковим масажем та іншими процедурами, що значно (у деяких випадках багаторазово) посилює терапевтичну дію.
  3. Моксотерапія в клініці «Тибетська медицина» дозволяє відновити загальний баланс організму та усунути не тільки основну, а й супутні хвороби та запобігти їх поновленню в майбутньому. Для цього лікарями клініки використовують особливі точки, вплив на які є оригінальним відкриттям медицини Тибету - «ноу-хау» клініки «Тибетська медицина».
  4. Моксотерапія у клініці «Тибетська медицина» не просто усуває захворювання, а й значно підвищує захисні сили організму.
  5. Моксотерапія в клініці «Тибетська медицина» з успіхом застосовується для лікування бронхо-легеневих захворювань (включаючи бронхіальну астму, лікування аденоїдів у дітей), хвороб суглобів, дистрофічних процесів у хребті (остеохондроз), набряків та лімфостазів, а також при нервових , хронічної втоми та різних больових синдромах та ін.

 

Задать вопрос врачу