Україна

м. Київ, ул. Шота Руставелі, 17

+38 044 360-25-74

+38 066 228-04-39

Клініка тибетської медицини

В тибетской медицині акупунктура є складовою практично всіх лікувальних комплексних сеансів та програм

Клініка Тибетської медицини Клініка Тибетської медицини Клініка Тибетської медицини Клініка Тибетської медицини

Акупунктура

Голковколювання полягає в тому, що в біологічно активну точку вводиться спеціальна медична голка. В результаті створюється потужна рефлекторна реакція, яка дозволяє безпосередньо впливати як на внутрішні органи, так і на регуляторні системи організму. 

Голковколювання виникло понад 5 000 років тому в Китаї за часів імператора Фу Сі. Однак є дані про більш давнє походження акупунктури. Зокрема, справа в тому, що нею володіли лікарі древніх аріїв, які прийшли в Гімалаї з Півночі в доісторичні часи. 

У давнину ін'єкція голками грубого каменю практикувалася в основному для зняття болю: головного болю, зубного болю, болю в м'язах, суглобах і т.д. З часом голки удосконалювалися, і при цьому розширювався спектр застосувань акупунктури. На сьогоднішній день голковколювання є потужною зброєю лікаря тибетської медицини в боротьбі з хворобами, що дозволяє поліпшити роботу всіх внутрішніх органів і обмінні процеси в організмі.  
У тибетській медицині голковколювання є складовою практично всіх терапевтичних комплексних сеансів і програм. 

На відміну від звичних нам з вами медикаментів, голковколювання активізує власні захисні функції організму і вироблення спеціальних речовин, що підвищують його захисні властивості і мобілізують організм на боротьбу з хворобою. Саме тому цей метод не має побічних ефектів і усуває не тільки симптоми, але і причину захворювання. 

Голковколювання проводять для знятті м'язових спазмів, усуваючи больові відчуття (голковколювання дуже ефективно при остеохондрозі). 

Як правило, голка вводиться під кутом. Величина нахилу голки також може бути різною в залежності від потрібного ефекту – вертикально, під кутом, майже горизонтально. Все буде залежати від того, який ефект потрібно отримати і при якому захворюванні. 

Введення голки супроводжується її обертанням для досягнення потрібного ефекту збуджувального або седативного типу. 

Лікування голковколюванням проходить абсолютно безболісно: при введенні і обертанні голки пацієнт відчуває приємний сплеск тепла в точці впливу і не відчуває ні найменшого дискомфорту. 

Розміщення голки може супроводжуватися її нагріванням або розміщенням поверх її медичної банки: вакуум викликає приплив крові в область впливу, що підсилює терапевтичний ефект. 

Ефективність акупунктури 

Голковколювання є найбільш ефективним методом впливу на біологічно активні точки. Його застосування дає відмінні результати при лікуванні багатьох захворювань, в тому числі і хронічних патологій. 

Акупунктура: 

нормалізує роботу нервової системи (при неврозах, безсонні, мігрені та інших захворюваннях); 

знімає невралгічний біль (при остеохондрозі, міжхребцевій грижі, радикуліті, прострілці, випинанні); 

підвищує опірність організму до інфекцій і вірусів (підвищує імунітет); 

покращує кровообіг і обмін речовин; 

покращує стан суглобів (при подагрі, артриті, артрозі); 

запобігає запальні процеси (при панкреатиті, холециститі, бронхіті, циститі, простатиті); 

сприятливо позначається на стані м'язової тканини і шкіри (атопічний дерматит). 

Голковколювання в нашій клініці, крім лікування хронічних захворювань, широко використовується для корекції різних функціональних порушень. Голковколювання успішно застосовується для схуднення (корекція ваги, лікування ожиріння), хороші результати дає голковколювання при відновленні волосся, для загального омолодження організму. Голковколювання ефективно для відновлення і підтримки імунітету, позбавлення від безсоння. За допомогою голковколювання можна вирішити проблеми чоловічого і жіночого безпліддя, виправити психофізичні відхилення і багато інших проблем людського організму. 

Обмеження на застосування акупунктури у фазі з органічною патологією існують зі зрозумілої причини - якщо зміни вже зайшли занадто далеко (наприклад, незворотні некротичні явища, секвестрована грижа диска і т.д.), то в цьому випадку голковколювання може забезпечити тільки підтримуючу терапію, і тільки тоді, коли немає явних показань до операції. 

Задать вопрос врачу