Україна

м. Київ, ул. Шота Руставелі, 17

+38 066 228-04-39

Клініка тибетської медицини

Тибетська медицина - це система емпіричних знань про механізми життєдіяльності людини, причини їх порушення та способи корекції.

Клініка Тибетської медицини Клініка Тибетської медицини Клініка Тибетської медицини Клініка Тибетської медицини

Історія тибетськой медицини

ІСТОРІЯ Т?БЕТСЬКОЇ МЕД?Ц?Н? 

Тибетська медицина - це система емпіричних знань про механізми життєдіяльності людини, причини їх порушення і методи корекції. Емпіризм тибетської медицини полягає в тому, що ці знання були накопичені за допомогою спостережень, аналізу і подальших висновків, а не як наслідок дослідів (на тваринах, добровольцях і т. Д.).  Історія тибетської медицини налічує понад 2 тисячоліття, що має рукописні свідчення, безперервні протягом  усього часу існування. Тобто тибетська медицина - це система знань про здоров'я людини, яка витримала випробування протягом багатьох століть. 

Тибетська медицина розглядає організм людини як замкнуту систему, керовану енергіями.  Всього виділяють 72 енергії (основну, додаткову, допоміжну). Вони знаходяться в стані тісного взаємозв'язку (антагоністичного або дружнього). Часто графічно ці енергії зображуються у вигляді клубка переплетених змій, кожна з яких кусає сусідці хвіст або голову (в залежності від типу взаємодії). Збалансована циркуляція цих енергій забезпечує стан здоров'я. Проблеми виникають при порушенні природного балансу. Більш того, тибетська медицина розглядає захворювання як місцевий прояв загальних енергетичних порушень. Європейський лікар шукає вогнище захворювання (це називається топічною діагностикою). Знайшовши стражденний орган, він вживає певних заходів (терапевтичних, хірургічних, інструментальних) для корекції виявлених порушень, перебуваючи в блаженній впевненості в тому, що, допомагаючи місцево, оздоровлює весь організм. І так від поломки до поломки. Тобто європейська медицина займається поточним підтриманням організму. Тибетські лікарі (їх називають амчі) стверджують: в європейській медицині людину в душі розглядують через замкову шпарину. Вони бачать родимки, пупок, садна. шрами і т.д. За їх наявністю або відсутністю вони намагаються зрозуміти, як виглядає людина в цілому. Амчі дивиться на людину крізь відчинені двері і бачить його в цілому, у всій його красі або потворності. Дійсно, амчі лікуванням не займаються. Вони гармонізують життєутворюючі і життєрегулюючі енергії конкретної людини. У зв'язку з тим, що корекція проводиться на рівні всього організму, відновлення (поліпшення) стосується всіх органів і систем, а не тільки тих проблем, які безпосередньо змусили людину звернутися до амчі. Тобто одужання (поліпшення) настає не тільки по відношенню до основного діагнозу, а й по відношенню до того, що ми, європейські лікарі, позначаємо як «супутні захворювання». Таким чином, тибетська медицина дійсно реалізовує  задекларовану медициною за тисячоліттями (з часів Гіппократа) європейську тезу, що лікувати необхідно не хворобу, а пацієнта. 

Переваги тибетської медицини 

- Нешкідливість. Тибетська медицина - це натуропатія, тобто корекція проводиться за допомогою натуральних (природних) засобів. Умовно кажучи, тибетські рецепти складаються на 85% з трав (до 40 видів за одним рецептом), на 12% - мінералів (включаючи дорогоцінні і напівкоштовні камені в мікродозах) і на 3% з біологічних секретів (отрути, жовчі і т. Д.). Натуропатія не може бути шкідливою. Глибина і якість відновлення визначається тільки кваліфікацією амчі. 

– Тривалість ефекту. В європейській медицині при хронічних захворюваннях тривалість ремісії (тобто світловий інтервал, коли людина відчуває себе практично здоровою), як правило, не перевищує 6 місяців (осінньо-весняні загострення). У тибетській медицині тривалість ремісії становить не менше 4 -5 років. 

– Універсальний характер досягнутого результату. Відновлення (оздоровлення) стосується всього організму (всіх його органів і систем). 

– Сумісність з усіма видами європейських методів лікування (включаючи хіміотерапію та променеву терапію). При різкій відміні тривалих європейських препаратів виникає абстинентний синдром, що викликає виражене загострення хвороби. Т.М., як і будь-яка інша натуропатія, має повільну дію. Терапевтична (лікувальна) концентрація тибетських трав досягається тільки до 21-24 дня прийому (при порушенні енергії «лунг» - і пізніше). Скасування європейських препаратів відбувається поступово, по мірі того, як проявляється дія тибетських методів. 

  

Записатися на прийом: тел.: +38 (044) 360-25-74 +38 (066) 228-04-39 

 

Задать вопрос врачу