Україна

м. Київ, ул. Шота Руставелі, 17

+38 044 360-25-74

+38 066 228-04-39

Клініка тибетської медицини

Дерматит - це запальні реакції шкіри у відповідь вплив різноманітних чинників довкілля. Як правило, розрізняють контактні дерматити та токсидермії.

Клініка Тибетської медицини Клініка Тибетської медицини Клініка Тибетської медицини Клініка Тибетської медицини

Дерматит

Дерматит -це запальні реакції шкіри у відповідь вплив різноманітних чинників довкілля. Як правило, розрізняють контактні дерматити та токсидермії.

Дерматит

Також до дерматитів можна віднести такі шкірні захворювання: себорейний дерматит (лупа, вугрі, акне, прищі), атопічний дерматит (нейродерміт), герпетиформний дерматит, екзема, пруриго (почесуха) та інші.

Зазвичай дерматит носить короткочасний характер, викликаний якоюсь відомою чи причиною.
Дерматит також може ускладнюватись будь-якими інфекціями, наприклад, Staphylococcus aureus. Дерматит може бути ендогенним (конституційним) чи екзогенним (контактним).

Дерматит може проявитися при безпосередньому впливі алергену зі шкірою (контактний), або проникненні його в кров та у внутрішнє середовище організму (токсидермія).

Розрізняють гострий та хронічний контактний дерматит. Гострий дерматит виникає відразу після контакту з подразником і зникає після припинення дії подразника.

Хронічна форма дерматиту розвивається після повторних контактів, продовжується протягом тривалого часу, протікає із загостреннями.

Простий контактний дерматит викликає цілий ряд хімічних та фізичних подразників (розчинники, кислоти та луги, речовини деяких рослин (кропива, борщівник)) детергенти, тертя, тиск, променеві та температурні впливи.

 

Задать вопрос врачу