Україна

м. Київ, ул. Шота Руставелі, 17

+38 066 228-04-39

Клініка тибетської медицини

Безсоння – різноманітні порушення нічного сну: тривале засинання, раннє пробудження, часті пробудження протягом ночі, а також повне зникнення нічного сну

Клініка Тибетської медицини Клініка Тибетської медицини Клініка Тибетської медицини Клініка Тибетської медицини

Безсоння

Що таке безсоння?

Бессонница

БЕЗСОННЯ 

Що таке безсоння? 

Безсоння (безсоння) - різноманітні нічні порушення сну: тривале засинання, раннє пробудження, часті пробудження протягом ночі, а також повне зникнення нічного сну. Термін «безсоння» не зовсім точний, так як у хворих сон повністю не відсутній. 

причини безсоння 

Причини безсоння різноманітні: реакції на стреси, неврози, психічні та ендокринні захворювання, зловживання психотропними препаратами, швидка зміна часових поясів. Хворі скаржаться на труднощі засипання, дуже часто у них формується «ритуал лягати спати», страх «ненастання сну». Хворі прокидаються серед ночі і після цього довго не можуть заснути, їх сон стає неглибоким. Зазвичай вони рано прокидаються, незадоволені сном, характеризують його як «невідновлюючого». Якщо хворий спить 3 ночі менше 5 годин, то це приблизно відповідає одній ночі без сну. Крім того, безсоння поєднується з денною слабкістю, сонливістю і зниженням працездатності. 

Задать вопрос врачу