Україна

м. Київ, ул. Шота Руставелі, 17

+38 044 360-25-74

+38 066 228-04-39

Клініка тибетської медицини

Безпліддя посідає друге місце серед причин звернення до гінеколога жінок дітородного віку. Безпліддям називають нездатність до зачаття протягом одного року регулярного…

Клініка Тибетської медицини Клініка Тибетської медицини Клініка Тибетської медицини Клініка Тибетської медицини

Безпліддя

Що таке безпліддя?
Безпліддя посідає друге місце серед причин звернення до гінеколога жінок дітородного віку. Безпліддям називають нездатність до зачаття протягом одного року регулярного статевого життя без застосування методів контрацепції. Частота безплідних шлюбів становить 10-15%. Однак у 30% випадків причиною безпліддя є чоловік.

Причини безпліддя у жінок

бесплодие у женщин

Порушення прохідності маткових труб виникають як наслідок запальних процесів та операцій на внутрішніх статевих органах.

Порушення дозрівання та виділення яйцеклітини є наслідком захворювань ендокринних залоз (яєчники, щитовидна, підшлункова залоза, надниркові залози), а також ожиріння, швидкого схуднення, хронічного стресу, гіповітамінозу, хронічного алкоголізму.

Серед гінекологічних захворювань, що викликають безплідність, перше місце посідає ендометріоз, деякі пухлини матки та яєчників.

Відносно рідкісною причиною безпліддя у жінок є знерухомість сперматозоїдів у каналі шийки матки. У його стінках утворюються спеціальні речовини - антитіла, що блокують рух сперми. Це так звана імунологічна форма безплідності.

 

Задать вопрос врачу